Seznam vystavovatelů

Přírodní zdroje

Č. Stánku Firma Země Web
148 Alhambra Bioesence CZ www.alhambra-bioesence.cz
102 Annabis CZ www.annabis.cz
134 Bohempia CZ www.bohempia.eu
163 Canabis Factory Product CZ www.canabisproduct.cz
foyer Cannabis Energy Drink CZ www.thedrinks.cz
118 Cannaderm CZ www.cannaderm.cz
153 Cannashock NL www.cannashock.com
115 Euphoria NL www.absinth.cz
109 Extravaganja CZ www.extravaganja.cz
26 Falkenštejn CZ www.krinickypivovar.cz
107 General Hemp Marketing PL www.gmhemp.pl
145, 146, 158 Hemp Catering CZ  –
135 Hemp Production CZ www.ekonopi.cz
195 Hemp Touch SLO www.hemptouch.com
129 Hempoint CZ www.hempoint.cz
159 Konopáč CZ www.syr-konopac.cz 
171 Konopná zmrzlina CZ www.maxima.name
130 Konopný-beton.cz CZ www.konopny-beton.cz
160 Lázně Jupiter CZ www.laznejupiter.cz
106a Mama Selva Herbs CZ  mamaselva.eu
104 a 105 Palacio CZ www.palacio.cz
106b Peace & Love CZ  –
141 Pivovar Nová Paka a.s. CZ www.novopackepivo.cz
131 Provaznické muzeum Deštná CZ www.provaznickemuzeum.destna.cz
177 Sum SK www.sum.sk
108 Trompetol CZ www.trompetol.com
76 Turn DE www.turn.de
135 Unueco CZ www.unueco.cz
176 Walramcom CZ www.zdravetuky.cz
143 Zelená Země CZ www.zelenazeme.cz
133 Zemědruh CZ www.pivovar-kozlicek.cz

CBD

Č. Stánku Firma Země Web
88 Cannabigold PL www.cannabigold.pl
100 Cannabis Shop CZ www.cannabisshop.cz
189 CannHelp AT www.cannhelp.com
201 CBD Only Extracts ITA www.cbd-only.com
186 CBDepot.eu SK www.cbdepot.eu
186 CBDex CZ www.cbdex.cz
79 Dinafem Seeds ES www.dinafem.org
197 Enecta ITA www.enecta.com
109 Extravaganja CZ www.extravaganja.cz
107 General Hemp Marketing PL www.gmhemp.pl
181 Green Industries ES www.greenindustries.es
220 Hemp M&S OG AT www.hempindustries.at
187 Miscanthus – TetraExtraction BG www.tetraextraction.com
192 Pharma Hemp SLO www.pharmahemp.si
188 Purge Labs USA www.purgelabs.com
190 Swiss Cannabis CH www.swiss-cannabis.com

Semena

Č. Stánku Firma Země Web
32 5 semen.cz CZ www.5semen.cz
194 Attitude Seedbank UK www.theattitudeseedbank.com
147 Auto Seeds ES www.autoseeds.com
34 Barney´s Souvenirs NL www.barneysfarm.com
147 Basil Bush ltd. UK www.basilbush.co.uk
72 Blimburn Seeds (Said and Done) ES www.blimburnseeds.com
147 Bomb Seeds NL www.bombseeds.nl
48 Buddha Seeds ES www.buddhaseedbank.com
80 BULKSEEDBANK.ORG GB www.bulkseedbank.org
82 City Seed Bank NL www.cityseedsbank.com
183 CzechoSeeds CZ www.czechoseeds.eu
11 Delicious Seeds ES www.deliciousseeds.com
79 Dinafem Seeds ES www.dinafem.org
30 DNA Genetics NL www.dnagenetics.com
56 Dutch Passion NL www.dutch-passion.nl
12 Exotic Seeds NL www.exoticseeds.eu
57 Fast Buds ES 2fast4buds.com
194 G13 Labs UK www.g13labs.com
6 Ganjaseeds / Gunjahseeds CZ www.ganjaseeds.cz
47 Green House Seeds NL greenhouseseeds.nl
70 Goman Breeders ES www.kalashnikov-seeds.com
47 Green Czech Trading CZ www.greenczechvelkoobchod.cz
11 Hemp Passion ES www.hemppassion.com
48 HempTrading ES www.hemptrading.com
206 House of the Great Gardener CA www.houseofthegreatgardener.com
79 Humboldt Seeds ES www.humboldtseeds.net
32 ChilliSeeds.cz CZ www.chilliseeds.cz
70 Kalashnikov Seeds RU www.kalashnikovseeds.com
29 Kannabia ES www.kannabia.es
5 Ministry of Cannabis ES www.ministryofcannabis.com
23 Paradise Seeds NL www.paradise-seeds.com
191 Pepita Seeds ES www.pepitaseeds.com
58 Plantformers NL www.planformers.com
86 Positronic Seeds ES www.positronics.eu
39b Pyramid Seeds ES www.pyramidseeds.com
40 Royal Queen Seeds ES www.royalqueenseeds.com
64 Seed B CZ www.seedbank.cz
8 Semena Konopí CZ www.semenakonopi.cz
81 Sensi Seeds NL www.sensiseeds.com
206 Serious Seeds BE www.seriousseeds.com
18 Spliff Seeds NL www.spliffseeds.nl
39a Sumo Seeds NL www.sumoseeds.nl
61 Super Seeds UA www.superseeds.info
89 Super Strains NL www.superstrains.biz
38 Sweet Seeds ES www.sweetseeds.es
215 Tao Seeds CZ www.taoseeds.cz
27 The Bulldog Amsterdam NL www.thebulldog.com
71 THSeeds NL www.thseeds.com
1 V.I.P. Seeds ES www.vip-seeds.com
43 Vision Seeds NL www.visionseeds.nl
11 World of Seeds ES www.worldofseeds.eu

Pěstování

Č. Stánku Firma Země Web
33 Advanced Hydroponics of Holland NL www.advancedhydro.com
20 Aptus NL www.aptus-holland.com
45 Atami NL www.atami.com
184 Aqua Test CZ www.aquatest.cz
44 Bio Green Planet NL www.biogreenplanet.es
83 BioBizz NL www.biobizz.com
88 BudBox GB www.budboxgrowtents.com
24 Can Filters NL www.canfilters.nl
63 Canna NL www.canna.com
218 Cannabench by Knecht DE www.knechtgmbh.com
100 Cannabis Shop CZ www.cannabisshop.cz
198 Clima-x NL www.clima-x.nl
85 DATA Technologies NL www.data-technologies.com
19 Diamond Air NL www.diamond-air.nl
202 Dutch Solutions NL www.dutch-solutions.com
219 Dry Sift Solutions USA www.DrySiftSolutions.com
14 Easy Grow GB www.easy-grow.co.uk
51 Easy Rolls IRL www.easy-rolls.com
69 Eden Horticulture UK www.eden-horticulture.com
73 Eltac – Hydrofarm ES www.eltacnet.com
39a Foline NL www.focus-planet.com
59 a 66 Fruit of the Room CZ www.growshop-praha.eu
10 G-Systems Engineering BG www.g-systems.eu
37 G.H.E. FR www.eurohydro.com
32 Gavita Holland NL www.gavita-holland.com
32 Gold Label NL www.goldlabel.nl
46 Green House Feeding NL www.greenhousefeeding.com
55 Grotek CA www.grotek.com
42 Grow in AG DE www.growin.de
64 GrowCity.cz CZ www.growcity.cz
182 GrowGo CZ www.growgo.eu
54 GrowLand.cz CZ www.growland.cz
88 Growmarket.cz CZ www.growmarket.cz
205 Growshop Kolín CZ www.growshopkolin.cz
36 Growshop.cz CZ www.growshop.cz
68 GrowTerpenes BG www.growterpenes.com
46 Growway Garden CZ www.growway-garden.cz
196 Growzone CZ www.growzone.cz
210 H.G. Trading and Wholesale ES www.hgtrading.es
48 HempTrading ES www.hemptrading.com
35 Hesi NL www.hesi.nl
21 Hortitec ES www.hortitec.es
89 Hy-Pro NL www.hy-pro.nl
65 Hydrogarden UK www.hydrogarden.co.uk
13 Hydroplastechnology ES www.hydroplastechnology.com
222 Jungle indabox CZ www.jungleindabox.cz
74 Ledideal-Lights s.r.o. CZ www.ledideal.cz
41 LLI Consulting DE www.lli-consulting.com
32 Mammoth Tenth NL www.mammothtenth.nl
208 Master Trimmers ES www.mastertrimmers.es
52 Mazar LED systems CZ www.mazar.cz
49 Method Seven USA www.methodseven.com
17 Mills Nutriends NL www.mills-nutriends.com
28 MSM Trading DE www.msm-trading.de
32 Natural Technologies CZ www.naturaltechnologies.cz
7 New Technology Solution CZ www.newtechnologysolution.eu
209 Nuova Pacquini e Bini Spa ITA www.pasquiniebini.it
214 Open Grow PT www.opengrow.pt
9 Orugaverde ES www.orugaverde.com
32 Phfresh Filter USA www.phfreshfilter.com
31 Plagron NL www.plagron.com
29 Planta Sur ES www.plantasur.com
68 Prosystem Aqua ES www.prosystemaqua.com
53 Romberg & Sohn DE www.romberg.de
217 SANlight DE www.sanlight.info
25 Secret Jardin BE www.secretjardin.com
32 Smart Pots USA www.smartpots.com
221 Smoke Town CZ www.smoketown.cz
4 SolisTek CN www.solis-tek.com
60 Spectrolight PL www.goodlink.pl
203 Sunflower – trimmer CZ www.sunflower-trimmer.com
32 Sunlight Supply / Sun System USA www.sunlightsupply.com
180 T-Cen Led Lighting Technologies CA  –
78 The Growers Wholesale UK www.thegrowerswholesale.co.uk
42 Trimpro CA www.trimpro.com
48 Top Crop ES topcropfert
75 VakPlast CZ www.vakplast.cz
191 Vital Green Technologies ES www.vitalgreentechnologies.es
32 Xtreme Gardening USA www.xtreme-gardening.com

Vaporizace

Č. Stánku Firma Země Web
147 Basil Bush ltd. UK www.basilbush.co.uk
136 Cannafest VapoLounge INT www.cannafest.com
100 Cannabis Shop CZ www.cannabisshop.cz
111 De Verdamper NL www.de-verdamper.nl
181 Green Industries ES www.greenindustries.es
205 Herbalaire CA www.herbalaire.com
191 Kalumet ES www.kalumet.es
124 Kvalitní vaporizér CZ www.kvalitnivaporizer.cz
137 O.penVAPE USA www.openvape.com
195 Patron Dispenser SLO www.patrondispenser.com/
138 PAX USA www.paxvapor.com
43 Vision Seeds NL www.visionseeds.nl
193 WUJO PL www.wujo.pl

Doplňky

Č. Stánku Firma Země Web
155 Abscent Bags Europe NL www.abscent.eu
148 Alhambra Bioesence CZ www.alhambra-bioesence.cz
147 Basil Bush ltd. UK www.basilbush.co.uk
182 BongGo CZ www.bonggo.cz
1-420 Cannafest Merchandising CZ shop.cannafest.com
30 DNA Genetics NL www.dnagenetics.com
87 e-njoint NL www.e-njoint.com
99 Funny Bags.cz CZ www.funnybags.cz
101 GIZEH DE www.gizeh-online.de
122 Good Vibes CZ  –
150 Grace Glass NL www.ggbongs.com
181 Green Industries ES www.greenindustries.es
71 Hemp Works NL www.hoodlamb.com
154 Change the World ITA www.poppybox.net
152 Chasha.eu CZ www.chasha.eu
139 Jelly Joker (Freidank GmbH) DE www.jelly-joker.de
161 Joint Brothers PL www.jointbrothers.eu
101 Mascotte UK www.mascotte.nl
151 Multi-I NL www.multi-i.com
103 Nabel CZ www.nabel.cz
140 Prague Filters & Papers CZ www.praguepapers.cz
188 Purge Labs USA www.purgelabs.com
Chillout Rolls CZ www.rolls69.com
149 Rolls4you CZ www.roll4you.com
Chillout Smoking CZ www.smoking-klub.cz
157 Snail SLO www.snail.si
150 TheNewWays NL www.thenewways.com/
50 TightPac Europe NL www.tightpac.eu
43 Vision Seeds NL www.visionseeds.nl

Instituce

Č. Stánku Firma Země Web
174 Arnika CZ www.arnika.org
169 CSC Plauen DE www.csc-plauen.one
170 Česká pirátské strana CZ www.pirati.cz
165 ENCOD BE www.encod.org
162 Hanf Museum Berlin DE www.hanfmuseum.de
162 Hanfparade DE www.hanfparade.de
175 Hnutí Duha Olomouc CZ olomouc.hnutiduha.cz
128 Konopa o.s. CZ www.konopa.cz
166 Kopac CZ www.kopac.cz
111 Legalizace o.s. CZ www.legalizace.cz 
156 Medical Cannabis Bike Tour INT www.medicalcannabis-biketour.com
173 More Space Foundation PL www.konopie.info
167 Wolne Konopie PL wolnekonopie.org

Média

Č. Stánku Firma Země Web
164 CannabisNews.pl PL www.cannabisnews.pl
120 Cannafest Reading-room INT www.cannafest.com
2 Cannapedia CZ www.cannapedia.cz
121 Crazy Neighbours DE www.crazy-neighbours.com/
113 FourTwenty 420sk SK www.fourtwenty.sk
110 Konopkar SK www.konopkar.sk
117 Kvalitní život CZ www.kvalitnizivot.com
112 Magazín Legalizace CZ magazin-legalizace.cz
3 Mama Publishing FR www.mamapublishing.com
199 Rádio Rastafari CZ www.rastafari.cz
114 Roots CZ www.casopisroots.cz
22 Soft Secrets NL www.softsecrets.nl
70 Weedy Publishing RU www.weedy.biz

Umění

Č. Stánku Firma Země Web
148 Alhambra Bioesence CZ www.alhambra-bioesence.cz
67 GrasRoots California USA www.grassrootscalifornia.com
125 Hemp keramika CZ www.hempkeramika.webzdarma.cz
123 Hipposhop CZ www.hippobloo.cz
126 Hulihrnky CZ www.hulihrnky.cz
170 Plackování.cz CZ www.lovemusic.cz

Největší veletrh konopí na světě!

více jak 250 vystavovatelů z 25 zemí světa na celkové kryté ploše 13300 m2



Generální sponzoři:

Oficiální sponzoři:

Hlavní mediální partneři: