Seznam vystavovatelů

171107_mapa_2500x1250

PŘÍRODNÍ ZDROJE

Č. stánku Firma Země Web
Workshop Zone Akademie soběstačnosti CZ www.akademiesobestacnosti.cz
52 AlphaCAT FR www.alpha-cat.org
218 Annabis CZ www.annabis.cz
221 BjoCoCo CZ www.bjococo.com
Workshop Zone Bohempia CZ www.bohempia.eu
192 Cafenoir CZ
184 Canabis Factory Product CZ www.canabisproduct.cz
219 Canatura CZ www.canatura.com
Foyer Cannabis Energy Drink CZ www.thedrinks.cz
182 Cannashock NL www.cannashock.com
244 Delta 9 Analytics NL www.delta9analytics.nl
Workshop Zone Ekocentrum Loutí CZ www.ekocentrumlouti.cz
181 EroWood ES www.erowood.com
198 Euphoria CZ www.absinth.cz
100 Pivovar Falkenštejn CZ www.krinickypivovar.cz
Workshop Zone Florium CZ www.florium.cz
Workshop Zone Gaudium z.s. CZ www.gaudium-ul.cz
Workshop Zone Hemp Production CZ www.ekonopi.cz
195 Hemp Sapa CZ www.hempsapa.com
Workshop Zone Hempoint CZ www.hempoint.cz
226 KannaStar PL www.kannastar.com
Workshop Zone Kavypitel CZ www.kavypitel.cz
193 Konopáč CZ www.syr-konopac.cz
96 Konopné masáže Cannafest CZ
Workshop Zone Konopný-beton.cz CZ www.konopny-beton.cz
188 L´OR special drinks CZ www.absint.cz
204 Maximal CZ www.maxima.name
187a Mosca Bonsai ITA
181 Nuei Cosmetics ES www.nuei.es
199 Palacio CZ www.palacio.cz
194 Pivovar Nová Paka a.s. CZ www.novopackepivo.cz
187b SUM SK www.sum.sk
Workshop Zone Svět konopí CZ
193 Sýr Konopáč CZ www.syr-konopac.cz
201 Trompetol CZ www.trompetol.com
71 Turn DE www.turn.de
183 Zelená země s.r.o. CZ www.zelenazeme.cz
Workshop Zone Zemědruh CZ www.pivovar-kozlicek.cz

CBD

Č. stánku Firma Země Web
52 AlphaCAT FR www.alpha-cat.org
134 Aztec CBD UK
70 Cannabigold PL www.cannabigold.pl
216 Cannabis Pharma CZ www.cbdex.cz
158 Cannabis Shop CZ www.cannabisshop.cz
236 Cannapol PL www.cannapol.com
190 CannHelp AT www.cannhelp.com
197 CBD Koffie DE www.cbdkoffie.nl
78 City Seeds Bank NL www.cityseedsbank.com
244 Delta 9 Analytics NL www.delta9analytics.nl
76 Dinafem Seeds ES www.dinafem.es
240 Green Industries / Pura Vida CBD ES www.greenindustries.es
196 IVIĆ Cannabis SCG www.ivic.rs
226 KannaStar PL www.kannastar.com
57 Medical Marijuana Genetics UK www.mmgenetics.eu
220 MediCann Slovakia SK www.medicann.sk
200 Pharma Hemp SLO www.pharmahemp.si
21 The Growers Wholesale ltd. UK www.thegrowerswholesaleltd.co.uk

PĚSTOVÁNÍ

Č. stánku Firma Země Web
30a Advanced Hydroponics of Holland NL www.advancedhydro.com
248 Advanced Nutrients BG www.advancednutrients.com
36 Atami NL www.atami.com
42 Bio Green Planet NL www.biogreenplanet.es
34 BioBizz NL www.biobizz.com
21 Black Orchid UK www.blackorchid.co.uk
23 Can Filters NL www.canfilters.nl
60 Canna NL www.canna.com
73 Cannaboom ES www.cannaboom.com
59 Dutch Lighting Innovations NL www.dutchlightinginnovations.com
22a Dutch Trimming NL www.dutchtrimming.com
243 E-mode RU www.e-mode.pro
14 Easy Grow GB www.easy-grow.co.uk
49 Easy Trade Technologies IRL www.easy-rolls.com
66,67 Fruit of the Room CZ www.growshop-praha.eu
43 G.H.E. FR www.eurohydro.com
249 Garage Creative PL garden.garagecreative.pl
29a Gavita Holland NL www.gavita-holland.com
45 Green House Feeding NL www.greenhousefeeding.com
240 Green Industries / Pura Vida CBD ES www.greenindustries.es
53 Grotek CA www.grotek.com
61 Grow in AG DE www.growin.de
138 GrowCity.cz CZ www.growcity.cz
51 GrowLand.cz CZ www.growland.cz
43 Growmania CZ www.growmania.cz
70 Growmarket.cz CZ www.growmarket.cz
223b Growshop.cz CZ www.growshop.cz
232 GrowVital DE www.growvital.co
44 Growway Garden CZ www.growway-garden.cz
237 Growzone CZ www.growzone.cz
18 Guli Holding NL www.auxine.eu
11 H.G. Trading and Wholesale ES www.hgtrading.es
46 HempTrading ES www.hemptrading.com
31 Hesi NL www.hesi.nl
11 HG Trading ES www.hgtrading.es
20 Horticultura Técnica ES www.hortitec.es
77 Hy-Pro NL www.hy-pro.nl
62 Hydrogarden UK www.hydrogarden.co.uk
13 Hydroplastechnology ES www.hydroplastechnology.com
235 Chikamasa JAP www.chikamasa.com
19 IB.ECO NL www.aptus-holland.com
65 Ledideal-Lights s.r.o. CZ www.ledideal.cz
39 LLI Consulting DE www.lli-consulting.com
29a Mammoth Tenth NL www.mammothtent.nl
50 Mazar LED systems CZ www.mazar.cz
233 Mikrolab CZ www.jungleindabox.cz
12 MSM Trading DE www.msm-trading.de
70 Naarden.cz CZ www.naarden.cz
241 Nanolux USA www.nanoluxtech.com
29a Natural Technologies CZ www.naturaltechnologies.cz
7 NTS CZ www.newtechnologysolution.eu
33 Plagron NL www.plagron.com
26 Planta Sur ES www.plantasur.com
229 Quest Dehumidifiers USA www.questhydro.com
239 SANlight DE www.sanlight.info
29a Smart Pots USA www.smartpots.com
6 SMSCOM NL www.smscombv.nl
238 Spectrolight PL www.goodlink.pl
29b Sunlight Supply / Sun System USA www.sunlightsupply.com
231 Teco ITA www.tecoponic.com
82 Terpenes PLTD BG www.growterpenes.com
21 The Growers Wholesale ltd. UK www.thegrowerswholesaleltd.co.uk

SEMENA

Č. stánku Firma Země Web
15 Barney´s Farm NL www.barneysfarm.com
135 Basil Bush ltd. UK www.basilbush.co.uk
234 Biological Seeds IT www.biological-seeds.com
69 Blimburn Seeds ES www.blimburnseeds.com
246 Bomb Seeds NL www.bombseeds.nl
46 Buddha Seeds ES www.buddhaseedbank.com
75 BULKSEEDBANK.ORG AT www.bulkseedbank.org
30a CBD Crew Seeds ES www.cbdcrew.org
78 City Seeds Bank NL www.cityseedsbank.com
30b Delicious Seeds ES www.deliciousseeds.com
76 Dinafem Seeds ES www.dinafem.es
27 DNA Genetics NL www.dnagenetics.com
242 Doctor´s Choice CA www.jointdoctorchoice.com
54 Dutch Passion NL www.dutch-passion.nl
68 Exotic Seeds NL www.exoticseed.eu
223a Fair Seeds CZ www.fairseeds.cz
55 Fast Buds ES 2fast4buds.com
28a FiveSeedsBank s.r.o. CZ www.5semen.cz
16 Ganjaseeds CZ www.ganjaseeds.cz
45 Green Czech Trading CZ www.greenczechvelkoobchod.cz
45 Green House Seeds NL www.greenhouseseeds.nl
46 HempTrading ES www.hemptrading.com
81 Hippocrates Seeds GR www.hippocrates-seeds.com
135 Homegrown Fantaseeds NL www.homegrown-fantaseeds.com
85 House of the Great Gardener CA www.houseofthegreatgardener.com
76 Humboldt Seeds ES www.humboldtseeds.net
28a ChilliSeeds.cz CZ www.chilliseeds.cz
26 Kannabia ES www.kannabia.es
10 Kera Seeds NL www.keraseeds.com
57 Medical Marijuana Genetics UK www.mmgenetics.eu
230 Mephisto Genetics ES www.mephistogenetics.com
5 Ministry of Cannabis ES www.ministryofcannabis.com
24 Paradise Seeds NL www.paradise-seeds.com
4 Pyramid Seeds ES www.pyramidseeds.com
38 Royal Queen Seeds ES www.royalqueenseeds.com
247 Seed B CZ www.seedbank.cz
2 Semena Konopí CZ www.semenakonopi.cz
32 Sensi Seeds NL www.sensiseeds.com
85 Serious Seeds BE www.seriousseeds.com
17 Spliff Seeds NL www.spliffseeds.nl
84 Sumo Seeds NL www.sumoseeds.nl
77 Super Strains NL www.superstrains.nl
28b Sweet Seeds ES www.sweetseeds.es
25 The Bulldog Amsterdam NL www.thebulldog.com
4 Trikoma Seeds ES www.trikomaseeds.com
1 V.I.P. Seeds ES www.vip-seeds.com
41 Vision Seeds NL www.visionseeds.nl

VAPORIZACE

Č. stánku Firma Země Web
135 Basil Bush ltd. UK www.basilbush.co.uk
158 Cannabis Shop CZ www.cannabisshop.cz
95 Cannafest Vapolounge CZ www.cannafest.com
116 De Verdamper NL www.de-verdamper.nl
Vapo Lounge Herbalaire CA www.herbalaire.com
Vapo Lounge Herborizer FR www.herborizer.com
226 KannaStar PL www.kannastar.com
79 Kulu Trading NL www.kulutrading.com
130 Kvalitní vaporizér CZ www.kvalitnivaporizer.cz
154 Original Growshop CZ www.originalgrowshop.cz
131 PAX USA www.paxvapor.com
21 The Growers Wholesale ltd. UK www.thegrowerswholesaleltd.co.uk
41 Vision Seeds NL www.visionseeds.nl
Vapo Lounge Volcano / Storz and Bickel America Inc. – Volcano USA www.storz-bickel.com

DOPLŇKY

Č. stánku Firma Země Web
137 420 Murano Glass ITA www.420muranoglass.com
8 Abscent Bags Europe NL www.abscent.eu
52 AlphaCAT FR www.alpha-cat.org
135 Basil Bush ltd. UK www.basilbush.co.uk
172 Boveda USA www.bovedainc.com
161a Calumet Spiritpipes DE www.calumetpipe.de
158 Cannabis Shop CZ www.cannabisshop.cz
vstupní hala/entrance hall Cannafest Merchandising CZ www.cannafest.com
64 Dalman UK www.dalman.com
93 e-njoint NL www.e-njoint.com
181 EroWood ES www.erowood.com
90 Funny Bags.cz CZ www.funnybags.cz
91 GIZEH DE www.gizeh-online.de
132 Grace Glass NL www.ggbongs.com
161b Heatex Glass NL www.heatexglass.com
185 Hecho. DE www.hechobags.de
133 Change the World ITA www.poppybox.net
129 Iber Papel ES www.paypaypaper.com
79 Kulu Trading NL www.kulutrading.com
128 Long-bong SK www.long-bong.com
98 Machupicchu ES
91 Mascotte UK www.mascotte.nl
157 Multi-I NL www.multi-i.com
217 Multitrance NL www.multitrance.com
92 Nabel Trade Group s.r.o. CZ www.nabel.cz
154 Original Growshop CZ www.originalgrowshop.cz
126 Prague Filters & Papers CZ www.enjoyprg.com
136 Roll4You CZ www.roll4you.com
ChillOut Rolls CZ www.rolls69.com
56 Smoketown.cz CZ www.smoketown.cz
ChillOut, 127 Smoking CZ www.smoking-klub.cz
159 Snail SLO www.snail.si
155 Space Stoners CZ www.space-stoners.cz
132 TheNewWays NL www.thenewways.com
48 TightPac Europe NL www.tightpac.eu

MÉDIA

Č. stánku Firma Země Web
124 Bylinky Revue CZ www.bylinkyrevue.cz
121 Cannafest Reading-room CZ www.cannafest.com
52 Cannapedia CZ www.cannapedia.cz
122 Crazy Neighbours DE www.crazy-neighbours.com
123 FourTwenty 420sk SK www.fourtwenty.sk
125 Konopkar SK www.konopkar.sk
119 Kvalitní život CZ www.kvalitnizivot.com
117 Magazín Legalizace CZ magazin-legalizace.cz
3 Mama Publishing FR www.mamapublishing.com
171 Roots CZ www.casopisroots.cz
9 Soft Secrets NL www.softsecrets.nl

INSTITUCE

Č. stánku Firma Země Web
118 420 Hemp Fest ITA www.420hempfest.com
52 AlphaCAT FR www.alpha-cat.org
168 CSC Plauen DE www.csc-plauen.one
170 Česká pirátská strana CZ www.pirati.cz
167 Deutscher Hanfverband DE www.hanfverband.de
164 ENCOD BE www.encod.org
163 Hanf Museum Berlin DE www.hanfmuseum.de
163 Hanfparade DE www.hanfparade.de
Foyer Charita dětem z.s. CZ www.charitadetem.cz
Workshop Zone Klub lidové tvorby CZ
205 Konopa z.s. CZ www.konopa.cz
165 Kopac CZ www.kopac.cz
116 Legalizace z.s. CZ www.legalizace.cz
160 Medical Cannabis Bike Tour INT www.medicalcannabis-biketour.com
Workshop Zone UNUECO CZ www.unueco.cz
Workshop Zone Valašská Konopa p.s. CZ www.konopa.cz
166 Wolne Konopie PL wolnekonopie.org

UMĚNÍ

Č. stánku Firma Země Web
191 Hemp keramika CZ www.hempkeramika.webzdarma.cz
186 Hulihrnky CZ www.hulihrnky.cz
169 Plackování.cz CZ www.plackovani.cz
171 Rádio Rastafari CZ www.radio-rastafari.cz
97 Tattoo Alien CZ www.arttattooalienprague.cz

Největší veletrh konopí na světě!

více jak 250 vystavovatelů z 25 zemí světa na celkové kryté ploše 16.500 m2



Generální sponzoři:

Oficiální sponzoři:

Hlavní mediální partneři: