Situace ohledně viru covid-19 v ČR je stabilní a vláda slíbila, že na podzim nedojde k žádným výrazným omezením. Všechny důležité informace a nařízení si můžete podrobněji přečíst na následujích odkazech níže:

Hygienicko-bezpečnostní pravidla pro veletrhy a hospodářské výstavy

Ve smyslu opatření Ministerstva zdravotnictví ČR je konání veletržních akcí umožněno pouze v systému prokazování imunity/bezinfekčnosti O-N-T (očkování – prodělaná nemoc – test) a dle navazujících mimořádných opatření. Níže si můžete přečíst pravidla a doporučení pro vstup na veletrhy výstaviště platná od 1.11.2021:

Covid-pravidla-pro-vstup-na-veletrh.pdf

Pravidla vstupu pro cizince

PVA Expo Praha Letňany má k dispozici po celou dobu konání veletrhu Cannafest odběrové místo pro antigenní testování. Odkaz pro případné rezervace k testování naleznete níže:

https://reservatic.com/cs/public_services/ghc-genetics-s-r-o-antigenni-testy/about

Aktuální verze systému O-N-T včetně požadavků pro veletrhy je uvedena na webu Ministerstva zdravotnictví ČR (odkaz níže pod tímto odstavcem). Smyslem opatření je zajistit bezpečnou účast všech osob.

https://covid.gov.cz/situace/obchody-sluzby/veletrhy-hospodarske-vystavy

Mapa a seznam vystavovatelů

Cannafest 2021



Číslo stánku Firma Země URL
Přírodní zdroje
3A-22 A-Sense Sp. z o.o. PL www.a-sense.pl
5B - 06 Aquabella Organic Solutions LLC / Unleash Organics US www.aquabellaorganics.com
2A-04 BioTabs NL www.biotabs.nl
2A-06 Bluelab NL bluelab.com/
3A-07 Bohempia CZ www.bohempia.eu
3A-30 Cakespace FR www.cakespace.co
5B-17 Cannabis Trade S.A. US cannabistrade.eu
2D-04 Dobré Konopí CZ www.dobrekonopi.cz
5B-16 Easy Grow UK easy-grow.co.uk
2C-04 Ferna Trade GmbH DE narcosfertilizers.com
3A-27 Green Element NL greenelement.nl
3B-32 HEMPHILIA IT www.hemphilia.com
3A-02 Hanf.com DE www.hanf.com
2C-07 Hortitec ES www.hortitec.es
2C-08 Hortitec ES www.hortitec.es
3A-29 Jerycan EUROPE CH czech-cbd.com
3A-04 Kratom World CZ www.kratomworld.cz
3A-15 Leonhard Denmark DK leonharddenmark.dk
5A-16 Monkey Soil ES www.monkeysoil.com
3C-25 OCB FR www.ocb.net
3A-12 Okreishi CZ www.dxn2u.eu/pws/340004816
3C-26 PALMERO PL www.palmero.pl
3A-19 Pivovar Nová Paka CZ www.novopackepivo.cz
3B-11 RooR FR www.roorpapers.com
3A-27 Slidderz, Green Elements IL www.trichomeshell.com
3B-10 Swiss Organic Partners AG CH www.swopa.ch
3A-21 Sýr Konopáč CZ www.syr-konopac.cz
5A-10 Turn DE turn.de
CBD
3A-22 A-Sense Sp. z o.o. PL www.a-sense.pl
3B-09 AD ASTRA ADVISOR EE adastra.green
3A-31 Alpha - Cat CZ www.alpha-cat.org
2A - 16 BBG PROJECTS ES bbgprojects.com
3C-23 Bud Life ES www.budlifecbd.com
3A-31 Buddy Belgium BE buddybelgium.com
3A-09 Bükk Kender Kft HU www.bukkcannabis.com
3B-15 CANAPA MONTANA IT www.canapamontana.com
3C-13 CANAPAGOOD IT www.canapagood.it
3C-32 CANNA ROOMZ CZ www.cannaroomz.com
3A-16 CBD NANO a.s. CZ www.cbd-nano.com
5A-14 CBD Seed Europe BG www.cbdseedeurope.com
3B -14 CBD-ALCHEMY IT www.cbd-alchemy.com
3B-17 CBDsvět.cz CZ cbdsvet.cz
3A-30 Cakespace FR www.cakespace.co
3C-12 Canapalife srl IT canapalife.com
3B-24 CannaCandy PL www.cannacandy.eu
5A-12 Cannabinno CH www.cannabinno.swiss
5B-17 Cannabis Trade S.A. US cannabistrade.eu
3C-01 Cannabisland Sp. z o.o. PL www.cannabisland.pl
3C-05 Cannalabs by EkotechLAB PL www.cannalabs.pl
3B-34 Cannaline SE CZ www.cannaline.eu
3C-04 Cannasan Pro s.r.o. CZ www.cannasan.cz
3B - 12 Cannashock NL cannashock.com
3A-09 Cannatural HU www.cannatural.eu
3B-30 Cbweed IT www.cbweed.cz
3B-22 Coltivana SRL IT www.canapa-co.eu
3C-02 Drizzle ApS DK drizzle.life
2A-02 Dutch Passion NL www.dutch-passion.com
2A-12 Dutch Passion NL www.dutch-passion.com
5A-12 Dutch solutions DE www.dutchsolutions.com
5B-13 Ecp logix a.s. CZ cb-fullspectrum.cz
3B-34 Euphoria Trade s.r.o CZ www.euphoria.trade
3B-13 FLOWER FARM IT www.byflowerfarm.com
3C-03 Favea plus a.s. CZ www.faveaplus.cz
2A-15 Feptest Labservices HU www.feptest.com
2C-04 Ferna Trade GmbH DE narcosfertilizers.com
3C-24 GARDA JOINT SRL IT www.gardajointshop.it
3A-28 Grail Herbs d.o.o. SI www.be-hempy.com
3A-27 Green Element NL greenelement.nl
3B-08 Green Industries NL www.puravidacbd.com
3B-18 Green Jungle Sp. z o.o. PL greenjungle.eu
3B-31 Green Yard s.r.o. CZ www.green-yard.cz
3B-19 GreenBrothers Sarl LU greenbrothers.ch
5A-04 Grow Pharma PL www.growpharma.pl
3B-33 Grünkraft AG CH www.gruenkraft-cbd.com
3B-32 HEMPHILIA IT www.hemphilia.com
3A-01 HEXAGROUP FR www.hexapartners.com
2B-11 Happease CZ happease.me/
3B-22 Harvin (Lar Sistemi SRL) IT www.harvin.eu
3B-29 HempBona SK www.hempbona.eu
3C-27 Hempembassy IT www.hempembassy.it
2B - 03 Hemplab sp. z o.o. PL www.hemplab.ltd
2A-05 J-k-m aps / Fatbeans DK www.fatbeans.eu
3A-29 Jerycan EUROPE CH czech-cbd.com
5B - 31 KannaStar PL www.kannastar.com/
3A-20 Konopná farma Vranč CZ
3A-04 Kratom World CZ www.kratomworld.cz
5B-22 Ledideal-Lights s.r.o CZ ledideal.cz
3A-15 Leonhard Denmark DK leonharddenmark.dk
2A-09 Liquid-Universum GmbH DE www.liquid-universum.com
5B-15 Lux Light International DE www.luxlight.de
3B-05 MOONEO LT www.mooneocare.com
3B-26 Mafiaseeds CZ www.mafiaseeds.cz
3C-21 Marry Jane AG CH www.marryjane.com
3C-31 Master CBD s.r.o. CZ www.mastercbd.cz
3C-23 Monkey Energy Drinks US monkeyenergydrinks.com/
5A-08 Naarden CZ www.naarden.cz
3C-25 OCB FR www.ocb.net
3B-21 PURA CBD IT www.puracbd.it
3A-17 PURE5 Extraction US www.pure5extraction.com
2C-05 Paradise Seeds NL www.paradise-seeds.com
3A-23 Pharma Puglia Soc. Agr. a R. L. IT pharmapuglia.com
3B-11 RooR FR www.roorpapers.com
5B-14 Royal Queen Seeds ES www.royalqueenseeds.com
3C-19 STICK IT LABS LTD. IL stickit-labs.com
2A-03 SUPER SATIVA SEED CLUB NL www.supersativaseedclub.com
2A-22 Seedstockers ES www.seedstockers.com
2A-23 Seedstockers ES www.seedstockers.com
3A-27 Slidderz, Green Elements IL www.trichomeshell.com
3B-23 So-Pot Organics sp.zoo PL www.sweetcbdstore.com
3A-26 Sons of Weed CZ www.sonsofweed.cz
3B-10 Swiss Organic Partners AG CH www.swopa.ch
3A-09 Tetragenom HU www.tetragenom.com
3B-06 The CBD Area CZ www.cbdarea.cz
3C-06 The Green Mile s.r.o. CZ www.zeebeedee.wtf
3C-14 WENEED LU www.weneedweed.eu
3A - 24 Xtract GmbH DE www.xtract.de
3A-03 Zelená Země s.r.o. CZ www.zelenazeme.cz/
5A-07 grow in AG DE www.growin.de
5A-08 growmarket.cz CZ www.growmarket.cz
Pěstování
3B-09 AD ASTRA ADVISOR EE adastra.green
2B-07 ATAMI DE www.atami.com
5A-01 Advanced Nutrients ES www.advancednutrients.com/
5B - 06 Aquabella Organic Solutions LLC / Unleash Organics US www.aquabellaorganics.com
2A-04 BioTabs NL www.biotabs.nl
2A-06 Bluelab NL bluelab.com/
3A-09 Bükk Kender Kft HU www.bukkcannabis.com
2B-05 CANNA NL www.canna.com/
5A-13 CBD Koffie NL www.cbdkoffie.nl
2C - 06 Can Filters B.V. NL www.canfilters.eu
3C-12 Canapalife srl IT canapalife.com
5A-12 Cannabinno CH www.cannabinno.swiss
3A-09 Cannatural HU www.cannatural.eu
2D-04 Dobré Konopí CZ www.dobrekonopi.cz
5A-06 Dutch Lighting Innovations NL dutchlightinginnovations.com/
2A-02 Dutch Passion NL www.dutch-passion.com
2A-12 Dutch Passion NL www.dutch-passion.com
5A-12 Dutch solutions DE www.dutchsolutions.com
5B-16 Easy Grow UK easy-grow.co.uk
2B-06 Easy Trade Technologies Ltd IE www.easy-rolls.com
5B-13 Ecp logix a.s. CZ cb-fullspectrum.cz
3B-13 FLOWER FARM IT www.byflowerfarm.com
2A-13 Fairseeds CZ www.fairseeds.cz
2C-04 Ferna Trade GmbH DE narcosfertilizers.com
5B-20 G-Systems Engineering Ltd. BG g-systems.eu/
5B-27 GROWLAND s.r.o. SK www.growland.sk
2B-12 Green House Feeding NL www.greenhousefeeding.com
3B-18 Green Jungle Sp. z o.o. PL greenjungle.eu
3B-31 Green Yard s.r.o. CZ www.green-yard.cz
5B - 21 Gren Fox S.A. PL www.grenfox.com
2C-14 Grotek ES grotek.com/
5A-04 Grow Pharma PL www.growpharma.pl
2A-13 Growcity CZ www.growcity.cz
2B-11 Growshop.cz CZ www.growshop.cz
2B-10 Growshop.cz CZ growshop.cz
5B - 07 Growsmart IT www.growsmart.it
3B-29 HempBona SK www.hempbona.eu
2A-08 Hesi Plantenvoeding BV NL www.hesi.nl
2C-07 Hortitec ES www.hortitec.es
2C-08 Hortitec ES www.hortitec.es
5B-08 Hortrepgroup Eu Division IT hortrepgroupeu.com
5B-20 Hygro International Pty AU www.adjustawings.com/
2C-01 Idrolab Hydroponics IT www.idrolabhydroponics.com
2C-10 Juicy Fields DE www.juicyfields.io
2C-10 Juicy Fields DE juicyfields.io/
2B - 09 Kannabia ES www.kannabia.com
5B-22 Ledideal-Lights s.r.o CZ ledideal.cz
5B-10 Lumatek Lighting UK www.lumatek-lighting.com
5B-15 Lux Light International DE www.luxlight.de
3C-21 Marry Jane AG CH www.marryjane.com
3C-31 Master CBD s.r.o. CZ www.mastercbd.cz
2C-13 Mills Nutrients NL www.mills-nutrients.com
5A-16 Monkey Soil ES www.monkeysoil.com
2B-04 NUMAZON s.r.o. CZ www.numazon.cz
5A-08 Naarden CZ www.naarden.cz
2B - 09 PLANTASUR TRADING SL ES www.plantasur.com
3B-21 PURA CBD IT www.puracbd.it
3A-23 Pharma Puglia Soc. Agr. a R. L. IT pharmapuglia.com
2A-14 Plagron NL plagron.com
5B-18 Prima Klima Trading CZ, s.r.o. CZ www.primaklima.com
5B-26 RoyalRoom PL www.royalroom.eu
5A-13 SANlight AT www.sanlight.com
2A-03 SUPER SATIVA SEED CLUB NL www.supersativaseedclub.com
2B-11 Seedbank CZ www.seedbank.cz
2B-10 Seedbank.cz CZ www.seedbank.cz
2A-22 Seedstockers ES www.seedstockers.com
2A-23 Seedstockers ES www.seedstockers.com
5A-05 Shogun Fertilisers UK shogunfertilisers.com/
5A-15 Sunflower Trimmer CZ www.sunflower-trimmer.com
3B-10 Swiss Organic Partners AG CH www.swopa.ch
2C-01 TECO Srl & Idrolab Hydroponics IT www.tecoponic.com
5B-24 THE JUNGLE ES www.growthejungle.com
2B-06 Terra Aquatica - GHE FR www.eurohydro.com
3A-09 Tetragenom HU www.tetragenom.com
5A-07 grow in AG DE www.growin.de
5A-08 growmarket.cz CZ www.growmarket.cz
Semena
3B-09 AD ASTRA ADVISOR EE adastra.green
2A - 16 BBG PROJECTS ES bbgprojects.com
2A-11 BULKSEEDBANK.ORG UK www.bulkseedbank.org
2B-02 Buddha Seeds ES buddhaseedbank.com
3A-09 Bükk Kender Kft HU www.bukkcannabis.com
3B-15 CANAPA MONTANA IT www.canapamontana.com
3C-13 CANAPAGOOD IT www.canapagood.it
5A-14 CBD Seed Europe BG www.cbdseedeurope.com
3A-30 Cakespace FR www.cakespace.co
3B - 12 Cannashock NL cannashock.com
3A-09 Cannatural HU www.cannatural.eu
3B-30 Cbweed IT www.cbweed.cz
5B-29 Christiania Seeds DK www.caseeds.dk
5B-02 Doctor's Choice CA doctorschoice.farm
2A-02 Dutch Passion NL www.dutch-passion.com
2A-12 Dutch Passion NL www.dutch-passion.com
2A-13 Fairseeds CZ www.fairseeds.cz
5B-09 Fast Buds ES 2fast4buds.com
5B-27 GROWLAND s.r.o. SK www.growland.sk
2B-13 Green House Seed Co. NL www.greenhouseseeds.nl/
2B-11 Happease CZ happease.me/
2A-05 J-k-m aps / Fatbeans DK www.fatbeans.eu
2B - 09 Kannabia ES www.kannabia.com
5B-03 Nukaseeds IE www.nukaseeds.com
2B - 09 PLANTASUR TRADING SL ES www.plantasur.com
3A-17 PURE5 Extraction US www.pure5extraction.com
2C-05 Paradise Seeds NL www.paradise-seeds.com
5B-28 Positronics Seeds ES positronics.eu
5B-14 Royal Queen Seeds ES www.royalqueenseeds.com
2A-03 SUPER SATIVA SEED CLUB NL www.supersativaseedclub.com
2A-10 SWEET SEEDS S.L. ES sweetseeds.com
2B-11 Seedbank CZ www.seedbank.cz
2A-23 Seedstockers ES www.seedstockers.com
2A-22 Seedstockers ES www.seedstockers.com
2B-01 Spliff Seeds NL www.spliffseeds.nl
5A-02 Swiss Cannabinoid Sagl CH swisscannabinoid.ch
3A-09 Tetragenom HU www.tetragenom.com
5B-28 The Cali Connection US www.thecaliconnection.com
2C-03 Vision Seeds NL www.visionseeds.nl
Vaporizace
3C-11 ADDITEQ s.r.o. CZ www.additeq.com
3C-32 CANNA ROOMZ CZ www.cannaroomz.com
3C-11 CBD Club CZ www.cbd-club.cz/
3C-10 Cannafest Vapo Lounge CZ www.cannafest.com
3B-30 Cbweed IT www.cbweed.cz
2B-11 Happease CZ happease.me/
2B - 03 Hemplab sp. z o.o. PL www.hemplab.ltd
5B - 31 KannaStar PL www.kannastar.com/
3B-21 PURA CBD IT www.puracbd.it
3C-19 STICK IT LABS LTD. IL stickit-labs.com
3A-26 Sons of Weed CZ www.sonsofweed.cz
3C-06 The Green Mile s.r.o. CZ www.zeebeedee.wtf
3A-03 Zelená Země s.r.o. CZ www.zelenazeme.cz/
Doplňky
3C-18 7pipe US www.7pipe.com/
3A-07 Bohempia CZ www.bohempia.eu
3C-32 CANNA ROOMZ CZ www.cannaroomz.com
3B-17 CBDsvět.cz CZ cbdsvet.cz
VH1 Cannafest Merchandising CZ www.cannafest.com
3C-04 Cannasan Pro s.r.o. CZ www.cannasan.cz
3B - 12 Cannashock NL cannashock.com
3C-02 Drizzle ApS DK drizzle.life
5B-13 Ecp logix a.s. CZ cb-fullspectrum.cz
3A-08 Extra Tips CZ www.semdam.com
2A-13 Fairseeds CZ www.fairseeds.cz
3A-14 G-ROLLZ NL www.grollz.com
3A-27 Green Element NL greenelement.nl
3A-06 Grinders CZ
2A-13 Growcity CZ www.growcity.cz
2B-11 Growshop.cz CZ www.growshop.cz
3B-29 HempBona SK www.hempbona.eu
2C-07 Hortitec ES www.hortitec.es
2C-08 Hortitec ES www.hortitec.es
2A-05 J-k-m aps / Fatbeans DK www.fatbeans.eu
5B-04 Knecht GmbH DE www.knechtgmbh.com
3A-20 Konopná farma Vranč CZ
3A-04 Kratom World CZ www.kratomworld.cz
2A-09 Liquid-Universum GmbH DE www.liquid-universum.com
3B-28 MONKEY KING ES www.monkeykingbcn.com
3B-26 Mafiaseeds CZ www.mafiaseeds.cz
3A-32 Mascotte DE www.mascotte.nl/en
5B-03 Nukaseeds IE www.nukaseeds.com
3C-25 OCB FR www.ocb.net
3C-26 PALMERO PL www.palmero.pl
3B-27 Roll4You, s.r.o. CZ www.libellapapers.com
3B-11 RooR FR www.roorpapers.com
5B-14 Royal Queen Seeds ES www.royalqueenseeds.com
3C-19 STICK IT LABS LTD. IL stickit-labs.com
2B-11 Seedbank CZ www.seedbank.cz
3A-27 Slidderz, Green Elements IL www.trichomeshell.com
3B-25 Snail Custom Rolling Papers SI www.snailpapers.com
5B-24 THE JUNGLE ES www.growthejungle.com
5A-09 TIGHTPAC EUROPE NL tightpac.com
3B-06 The CBD Area CZ www.cbdarea.cz
2C-03 Vision Seeds NL www.visionseeds.nl
3A-03 Zelená Země s.r.o. CZ www.zelenazeme.cz/
5B-05 buldoczek.cz s. r. o. CZ buldoczek.cz
Média
2C-10 Juicy Fields DE juicyfields.io/
2D-01 Magazín Konopí CZ www.magazin-konopi.cz
2D-01 Magazín Konopí CZ magazin-konopi.cz
2D-02 Magazín Legalizace CZ www.magazin-legalizace.cz
2D-02 Magazín Legalizace CZ www.magazin-legalizace.cz
5B-30 Tradelinc B.V. NL www.delta9analytics.nl
Instituce
3C-05 Cannalabs by EkotechLAB PL www.cannalabs.pl
2A-15 Feptest Labservices HU www.feptest.com
2D-03 Legalizace CZ www.legalizace.cz
2D-03 Legalizace.cz CZ www.legalizace.cz
3C-30 Research Nature Institute SI www.researchnature.com
5A-05 Shogun Fertilisers UK shogunfertilisers.com/
5B-30 Tradelinc B.V. NL www.delta9analytics.nl
Extrakce
3A-22 A-Sense Sp. z o.o. PL www.a-sense.pl
3C-11 ADDITEQ s.r.o. CZ www.additeq.com
3C-13 CANAPAGOOD IT www.canapagood.it
3C-11 CBD Club CZ www.cbd-club.cz/
5A-14 CBD Seed Europe BG www.cbdseedeurope.com
3C-12 Canapalife srl IT canapalife.com
5B-17 Cannabis Trade S.A. US cannabistrade.eu
3B-34 Cannaline SE CZ www.cannaline.eu
3C-02 Drizzle ApS DK drizzle.life
3B-34 Euphoria Trade s.r.o CZ www.euphoria.trade
3B-13 FLOWER FARM IT www.byflowerfarm.com
3C-24 GARDA JOINT SRL IT www.gardajointshop.it
3B-19 GreenBrothers Sarl LU greenbrothers.ch
5A-04 Grow Pharma PL www.growpharma.pl
3B-32 HEMPHILIA IT www.hemphilia.com
2B - 03 Hemplab sp. z o.o. PL www.hemplab.ltd
5B-08 Hortrepgroup Eu Division IT hortrepgroupeu.com
3A-29 Jerycan EUROPE CH czech-cbd.com
2C-10 Juicy Fields DE juicyfields.io/
5B - 31 KannaStar PL www.kannastar.com/
3C-21 Marry Jane AG CH www.marryjane.com
3A-17 PURE5 Extraction US www.pure5extraction.com
3A-26 Sons of Weed CZ www.sonsofweed.cz
3C-06 The Green Mile s.r.o. CZ www.zeebeedee.wtf
3A - 24 Xtract GmbH DE www.xtract.de
Growshop
3C-11 ADDITEQ s.r.o. CZ www.additeq.com
5B - 06 Aquabella Organic Solutions LLC / Unleash Organics US www.aquabellaorganics.com
3C-11 CBD Club CZ www.cbd-club.cz/
5A-12 Cannabinno CH www.cannabinno.swiss
5A-12 Dutch solutions DE www.dutchsolutions.com
5B-16 Easy Grow UK easy-grow.co.uk
3C-24 GARDA JOINT SRL IT www.gardajointshop.it
5B-27 GROWLAND s.r.o. SK www.growland.sk
5B - 21 Gren Fox S.A. PL www.grenfox.com
2B-10 Growshop.cz CZ growshop.cz
2B-11 Growshop.cz CZ www.growshop.cz
5B - 07 Growsmart IT www.growsmart.it
5B-08 Hortrepgroup Eu Division IT hortrepgroupeu.com
5B-22 Ledideal-Lights s.r.o CZ ledideal.cz
5B-15 Lux Light International DE www.luxlight.de
5A-08 Naarden CZ www.naarden.cz
5B-26 RoyalRoom PL www.royalroom.eu
2B-11 Seedbank CZ www.seedbank.cz
2B-10 Seedbank.cz CZ www.seedbank.cz
5A-05 Shogun Fertilisers UK shogunfertilisers.com/
5A-07 grow in AG DE www.growin.de
5A-08 growmarket.cz CZ www.growmarket.cz
Umění
3A-07 Bohempia CZ www.bohempia.eu
VH1 Cannafest Merchandising CZ www.cannafest.com
5B - 21 Gren Fox S.A. PL www.grenfox.com
3A-10 Macrame Art CZ
3A-11 Naramata jewelry CZ www.etsy.com/shop/naramatajewelry
3B-06 The CBD Area CZ www.cbdarea.cz

GENERÁLNÍ SPONZOŘI