Program

Číslo stánku Firma Země URL
Přírodní zdroje
5A - 13 Arka DE www.mikrobelifehydro.com
2D- 01 Canna Ice ES www.cannaice.es
1A - 25 Cannacura CZ www.cannacura.com
1A - 23 EroWood ES www.erowood.com
1C - 20 Favor CBD USA www.favorcbd.com
1B - 22 Hemphilia ITA www.hemphilia.com
5D - 31 Christiania Seed Bank DK www.caseeds.dk
1B - 33 India Cosmetics PL www.indiacosmetics.pl
1C - 13 Ippos Ekologija HR
1B - 27 Kana Sapiens PL www.kanasapiens.com
1A - 24 Moia Elixirs CZ www.moiaelixirs.com
5C - 22 Organics nutrients SLO www.organicsnutrients.com
1D - 24 Palacio CZ CZ www.palacio.cz
1D - 07 Pivovar Falkenštejn CZ www.pivofalkenstejn.cz
1D - 06 Pivovar Nová Paka CZ www.novopackepivo.cz
1A - 02 RealLeaf Herbs ISR www.real-leaf.com
1C - 02 Siwak CZ www.siwak.cz
5B - 08 Spectrum AT www.globalspectrum.co
1B - 28 SUM BIO/ORGANIC SK www.sum.sk
1C - 12 Sýr Konopáč CZ www.syr-konopac.cz
2C - 11 The Growers Wholesale UK www.thegrowerswholesale.co.uk
5B - 29 TIGHTPAC EUROPE NL www.tightpac.eu
5A - 02 Tradelinc B.V. NL www.cannunity.com
1A - 03 Turn DE www.turn.de
5C - 25 Vucannasan CZ www.vucannasan.cz
2C - 05 Wilma´s Lawn and Garden NL www.atami.com
5D - 08 Zelená země CZ www.zelenazeme.cz
CBD
2A - 13 5semen CZ www.5semen.cz
1C - 23 Alplant CH www.alplant.ch
5C - 20 BAC NL www.baconline.cz
5D - 03 Bloom Yellow Bottles UK www.bloomyellowbottles.eu
1B - 31 Canapa Co. ITA www.canapa-co.com
1C - 30 Canapa Montana ITA www.canapamontana.com
1A - 12 Canatura CZ www.canatura.com
5B - 12 Cannabis Bakehouse NL www.cannabisbakehouse.com
1A - 17 Cannabis Shop CZ www.cannabisshop.cz
5D - 28 Cannapol CBD & Extraction NL www.cannapol.com
1C - 19 CBD - Alchemy IT www.cbd-alchemy.com
1C - 11 CBD Area CZ www.cbdarea.cz
5D - 10 CBD Club Paha CZ www.cbd-club.cz
1A - 23 CBD Koffie DE www.cbdkoffie.nl
1C - 26 CBWeed ITA www.cbweed.com/en
5B - 28 City Seeds Bank NL www.csbsupply.nl
1B - 01 Crystal ITA www.crystalweed.it
1C - 27 DeepUnion Canna Vaping Solution CN www.deepunion.com
5D - 22 Delicious Seeds ES www.deliciousseeds.com
5D - 28 Den Hollander Farms NL www.denhollanderfarms.com
5B - 22 Dinafem Seeds ES www.dinafem.org
2A - 02 Dutch Passion NL www.dutch-passion.nl
2A - 03 Dutch Passion CBD NL www.cbdweed.com
1C - 05 Euphoria Trade CZ www.cannabisfood.cz
1C - 20 Favor CBD USA www.favorcbd.com
1C - 31 Flower Farm ITA www.byflowerfarm.com
1A - 28 GemmaCert ISR www.gemmacert.com
1A - 26 Green Brothers LUX www.greenbrothers.ch
2C - 01 Green Industries / Pura Vida CBD ES www.greenindustries.es
1A - 29 Green Stem UK www.greenstemcbd.com
5A - 08 Grow in AG DE www.growin.de
1A - 27 Harmony FR www.meetharmony.com
1D - 20 Hempathy ITA www.hempathy-shop.com
1B - 22 Hemphilia ITA www.hemphilia.com
1A - 22 Hemplab PL cannabium.pl
5D- 29 Henan Lanphan Industry CN www.rotovap.cn
1B - 20 Herbas HR www.herbas.hr
1A - 30 Ilesol CRO www.ilesol.com
1B - 33 India Cosmetics PL www.indiacosmetics.pl
1C - 28 Isodiol Europe SLO www.isodiol.com
5C - 12 Johnny Dabb DE www.johnnydabbcbd.de
5C - 16 Kanna Star PL www.kannastar.com
5C - 11 KK2 Trading NL www.kk2trading.com
1B - 16 Konotéka CZ www.konoteka.cz
5B - 27 Kulu Trading NL www.kulutrading.com
5B - 20 kvalitnivaporizer.cz CZ www.kvalitnivaporizer.cz
1C - 10 La Canapa Legale ITA www.lacanapalegale.it
5A - 12 M Tobacco Production and Trading SRL BG www.mtobacco.bg
5B - 02 Mafia Seeds CZ www.mafiaseeds.cz
5D - 18 Metrop NL www.metrop.info
1A - 24 Moia Elixirs CZ www.moiaelixirs.com
1B - 15 Myristica HR www.365nature.co.uk
5B - 31 Mystery Seeds NL www.mysteryseedsbank.com
5B - 07 Nanolux Technology ITA www.nanoluxtech.com
1D - 24 Palacio CZ CZ www.palacio.cz
5C - 18 Procare Nutraceuticals NL www.procare.nl
1B - 21 Pura Cannabis Italiana ITA www.puracbd.it
1C - 25 R.K Investments NL www.mykezbv.com
1D - 01 RDC Aloweed CZ www.aloweed.com
5C - 04 Semenakonopi.cz CZ www.posemenu.cz
2B - 07 Sensi Seeds NL www.sensiseeds.com
2C - 02 Simply Green NL www.simplygreentrade.com
5B - 08 Spectrum AT www.globalspectrum.co
1C - 24 Spectrums Europe FR www.spectrumseurope.com
1B - 28 SUM BIO/ORGANIC SK www.sum.sk
1C - 33 Tamás Molnár Primary Producer HU www.droglab.com
5C - 08 Tetra Extraction Technology SK www.tetraextraction.com
2D - 11 The Cannavist UK www.cannavistmag.com
1A - 14 Tom Hemp´s DE www.tomhemps.com
1A - 21 Topgreen Technology CO. CN www.topgreen-tech.com
5A - 02 Tradelinc B.V. NL www.cannunity.com
1B - 34 Vexpa innovative vapes ES www.vexpa.org
5C - 05 VitalHemp Swiss CH www.vitalhemp.ch
1A - 10 Weedbrothersfarm ITA www.weebrothersfarm.com
1A - 13 XEO Distribution DE www.xeovape.com
5D - 08 Zelená země CZ www.zelenazeme.cz
Pěstování
5A - 01 Advanced Hydroponics of Holland NL www.advancedhydro.com
1C - 23 Alplant CH www.alplant.ch
2C - 09 Aptus Plant Tech NL www.aptus-holland.com
5A - 13 Arka DE www.mikrobelifehydro.com
2B - 14 AutoPot UK www.autopot.co.uk
5C - 20 BAC NL www.baconline.cz
5B - 21 Bio Nova NL www.bionova.nl
2A - 05 Bio Tabs NL www.biotabs.nl
2A - 17 BioBizz Worldwide Organics ES www.biobizz.com
5D - 03 Bloom Yellow Bottles UK www.bloomyellowbottles.eu
5C - 28 Bluelab NL www.getbluelab.com
2C - 06 Can Filters NL www.canfilters.eu
1B - 31 Canapa Co. ITA www.canapa-co.com
2B - 05 Canna NL www.canna-cz.com
1A - 17 Cannabis Shop CZ www.cannabisshop.cz
5D - 12 Cannaboom ES www.cannaboom.com
1A - 25 Cannacura CZ www.cannacura.com
5B - 10 DEL-KO DE www.del-ko.de
5D - 22 Delicious Seeds ES www.deliciousseeds.com
5A - 07 Dutch Lighting Innovations NL www.dutchlightinginnovations.com
2A - 02 Dutch Passion NL www.dutch-passion.nl
5B - 16 Easy Grow UK www.easy-grow.co.uk
5B - 04 Eltac Hydrofarm ES www.eltacnet.com
1A - 11 Ethos USA www.ethosgenetics.com
5D- 04 Florganics DE www.florganics.de
1C - 31 Flower Farm ITA www.byflowerfarm.com
5C - 06 Fridge Grow AT www.fridgegrow.com
2A - 15 Gavita Holland NL www.gavita-holland.com
2B - 06 General Hydroponics Europe FR www.eurohydro.com
2B - 12 Green House Feeding NL www.greenhousefeeding.com
2C - 01 Green Industries / Pura Vida CBD ES www.greenindustries.es
5B - 18 Green Planet Nutrients UK www.mygreenplanet.com
2C - 14 Grotek ES www.grotek.com
5A - 08 Grow in AG DE www.growin.de
5C - 19 GrowCity.cz CZ www.growcity.cz
5C - 01 GrowDirector ISR www.growdirector.com
5C - 21 GrowLand.cz CZ www.growland.cz
5B - 21 Growmania CZ www.growmania.cz
2A - 09 Growshop.cz CZ www.growshop.cz
5B - 26 Growth Technology UK www.growthtechnology.com
5D - 04 Guanokalong - Femeg NL www.guanokalong.com
2A - 08 Hesi NL www.hesi.nl
2C - 07 a 08 Horticultura Técnica ES www.hortitec.es
5B - 13 Hy-Pro NL www.hy-pro.nl
2A - 16 HydroGarden | LUMii | Botanicare UK www.hydrogarden.co.uk
5D - 14 Idrolab ITA www.idrolabhydroponics.com
2A - 07 Jungle indabox CZ www.jungleindabox.cz
2B - 09 Kannabia ES www.kannabia.es
5D - 20 Ledideal-Lights CZ www.ledideal.cz
5C - 27 Ledocom CZ www.ledocom.cz
2C - 10 Lumatek UK www.lumatek-lighting.com
5B - 15 Lux Light International DE www.luxlight.de
5D - 18 Metrop NL www.metrop.info
2C - 13 Mills Nutrients NL www.mills-nutrients.com
5A - 11 Naarden International CZ www.naarden.cz
5B - 07 Nanolux Technology ITA www.nanoluxtech.com
2A - 15 Natural Technologies CZ www.naturaltechnologies.cz
2A - 21 NTS CZ www.newtechnologysolution.eu
5B - 25 One 4 All IT www.one4all.it
5C - 22 Organics nutrients SLO www.organicsnutrients.com
2B - 10 Plagron NL www.plagron.com
2B - 09 Planta Sur ES www.plantasur.com
5A - 06 Prima Klima Trading CZ CZ www.primaklima.com
5D - 02 Quest Dehumidifiers USA www.questclimate.com
5B - 32 Rhizo Flora USA www.terpinator.com
5A - 15 SANlight AT www.sanlight.com
5D - 14 Teco ITA www.tecoonline.com
5A - 08 Trimpro CA www.trimpro.com
2B - 15 V & V Green CZ www.pestovani.cz
5C - 05 VitalHemp Swiss CH www.vitalhemp.ch
1A - 10 Weedbrothersfarm ITA www.weebrothersfarm.com
2C - 05 Wilma´s Lawn and Garden NL www.atami.com
Growshop
5A - 14 Advanced Nutrients ES www.advancednutrients.com
5D - 03 Bloom Yellow Bottles UK www.bloomyellowbottles.eu
5D - 32 Dalman UK www.dalman.com
5B - 16 Easy Grow UK www.easy-grow.co.uk
5B - 05 Fruit of the Room CZ www.growshop-velkoobchod.cz
1A - 28 GemmaCert ISR www.gemmacert.com
5A - 08 Grow in AG DE www.growin.de
5B - 21 Growmania CZ www.growmania.cz
2A - 16 HydroGarden | LUMii | Botanicare UK www.hydrogarden.co.uk
5C - 27 Ledocom CZ www.ledocom.cz
5D - 18 Metrop NL www.metrop.info
5A - 11 Naarden International CZ www.naarden.cz
2A - 15 Natural Technologies CZ www.naturaltechnologies.cz
2A - 21 NTS CZ www.newtechnologysolution.eu
5A - 06 Prima Klima Trading CZ CZ www.primaklima.com
2C - 11 The Growers Wholesale UK www.thegrowerswholesale.co.uk
5B - 29 TIGHTPAC EUROPE NL www.tightpac.eu
2B - 15 V & V Green CZ www.pestovani.cz
Semena
2A - 13 5semen CZ www.5semen.cz
5B - 06 Amsterdam Seeds CZ www.amsterdam-seeds.cz
2B - 04 Barney´s Farm NL www.barneysfarm.com
2B - 03 Basil Bush UK www.basilbush.co.uk
2A - 18 Blimburn Seeds ES www.blimburnseeds.com
2B - 11 Bomb Seeds UK www.bombseeds.nl
5A - 09 BSF Seeds ES www.bsfseeds.eu
2B - 02 Buddha Seeds ES www.buddhaseedbank.com
2A - 11 BULKSEEDBANK.ORG UK www.bulkseedbank.org
5D - 28 Cannapol CBD & Extraction NL www.cannapol.com
5B - 28 City Seeds Bank NL www.csbsupply.nl
5D - 22 Delicious Seeds ES www.deliciousseeds.com
5D - 28 Den Hollander Farms NL www.denhollanderfarms.com
5B - 22 Dinafem Seeds ES www.dinafem.org
5D - 16 Doctor´s Choice CA www.doctorschoice.shop
2A - 02 Dutch Passion NL www.dutch-passion.nl
1A - 11 Ethos USA www.ethosgenetics.com
2A - 19 Exotic Seed NL www.exoticseed.eu
5B - 09 Fast Buds ES 2fast4buds.com
5B - 17 Fospan Worldwide ES www.fospan.com
2B - 13 Green House Seeds NL www.greenhouseseeds.nl
5C - 23 Green United ES www.greenunited.es
1A - 19 GURUPLANTGENETIK ES www.guruplantgenetikseeds.com
5A - 03 Holy Seeds Bank ES www.holyseedsbank.com
2A-10 House of the Great Gardener CA www.houseofthegreatgardener.com
5B- 22 Humboldt Seeds ES www.humboldtseeds.net
5D - 31 Christiania Seed Bank DK www.caseeds.dk
5C - 17 Kalashnikov Seeds ES www.kalashnikov-seeds.com
2B - 09 Kannabia ES www.kannabia.es
5C - 11 KK2 Trading NL www.kk2trading.com
5D - 15 La Semilla Automatica ES www.lasemillaautomatica.es
5B - 02 Mafia Seeds CZ www.mafiaseeds.cz
2A - 20 Ministry of Cannabis ES www.ministryofcannabis.com
5B - 31 Mystery Seeds NL www.mysteryseedsbank.com
5D - 06 OG Labs   www.oglabsgenetics.com
2C - 04 Paradise Seeds NL www.paradise-seeds.com
5C - 15 Positronics Seeds ES www.positronics.eu
5A- 09 Qnubu ES www.qnubu.com
1D - 01 RDC Aloweed CZ www.aloweed.com
5B - 14 Royal Queen Seeds ES www.royalqueenseeds.com
5B - 19 Seedbank.cz CZ www.seedbank.cz
2A - 06 Seedstockers NL www.seedstockers.com
5C - 04 Semenakonopi.cz CZ www.posemenu.cz
2B - 07 Sensi Seeds NL www.sensiseeds.com
2A - 10 Serious Seeds NL www.seriousseeds.com
2B - 01 Spliff Seeds NL www.spliffseeds.nl
2A - 04 Super Sativa Seed Club NL www.supersativaseedclub.com
5C - 03 Super Seeds CZ www.superseeds.top
5B - 13 Super Strains NL www.superstrainsseeds.nl
2A - 13 Sweet Seeds ES www.sweetseeds.es/cz
1C - 33 Tamás Molnár Primary Producer HU www.droglab.com
2A - 12 V.I.P. Seeds ES www.vip-seeds.com
2C - 03 Vision Seeds NL www.visionseeds.nl
Vaporizace
2B - 03 Basil Bush UK www.basilbush.co.uk
1C - 39 Black Leaf by Near Dark DE www.neardark.de
1A - 12 Canatura CZ www.canatura.com
1A - 17 Cannabis Shop CZ www.cannabisshop.cz
1D - 19 Cannafest Vapolounge CZ www.cannafest.com
1C - 27 DeepUnion Canna Vaping Solution CN www.deepunion.com
1C - 20 Favor CBD USA www.favorcbd.com
5C - 12 Graveda DE www.graveda.de
1A - 29 Green Stem UK www.greenstemcbd.com
1A - 27 Harmony FR www.meetharmony.com
2C - 07 a 08 Horticultura Técnica ES www.hortitec.es
1C - 28 Isodiol Europe SLO www.isodiol.com
1C - 08 Jupiter Research UK www.jupiterresearch.com
5C - 16 Kanna Star PL www.kannastar.com
1B - 16 Konotéka CZ www.konoteka.cz
5B - 27 Kulu Trading NL www.kulutrading.com
5B - 20 kvalitnivaporizer.cz CZ www.kvalitnivaporizer.cz
5A- 09 Qnubu ES www.qnubu.com
5B - 01 Rolls Smartfilters CZ www.rolls69.com
2C - 02 Simply Green NL www.simplygreentrade.com
1D - 19 Storz and Bickel USA www.storz-bickel.com
5B - 29 TIGHTPAC EUROPE NL www.tightpac.eu
1A - 16 Tinymight Vape FI http://www.tinymightvape.com/
1A - 21 Topgreen Technology CO. CN www.topgreen-tech.com
1C - 09 Vape Engineering DE www.vapeengineering.com
1B - 26 VapeEZ CN www.myvapeez.com
1B - 30 VapoShop NL www.vaposhop.com
1B - 34 Vexpa innovative vapes ES www.vexpa.org
Extrakce
1C - 23 Alplant CH www.alplant.ch
1C - 39 Black Leaf by Near Dark DE www.neardark.de
1C - 30 Canapa Montana ITA www.canapamontana.com
1A - 25 Cannacura CZ www.cannacura.com
5D - 28 Cannapol CBD & Extraction NL www.cannapol.com
5D - 28 Den Hollander Farms NL www.denhollanderfarms.com
5D - 21 Funnybags CZ www.funnybags.cz
1A - 28 GemmaCert ISR www.gemmacert.com
5C - 12 Graveda DE www.graveda.de
1D - 20 Hempathy ITA www.hempathy-shop.com
1A - 22 Hemplab PL cannabium.pl
5D- 29 Henan Lanphan Industry CN www.rotovap.cn
1B - 20 Herbas HR www.herbas.hr
5D - 24 Isolate Extraction Systems DN www.isolatesystems.com
5C - 12 Johnny Dabb DE www.johnnydabbcbd.de
1B - 17 LAB Nordic DK www.LabNordic.com
5A - 12 M Tobacco Production and Trading SRL BG www.mtobacco.bg
1A - 24 Moia Elixirs CZ www.moiaelixirs.com
5B - 07 Nanolux Technology ITA www.nanoluxtech.com
1B - 21 Pura Cannabis Italiana ITA www.puracbd.it
5A- 09 Qnubu ES www.qnubu.com
5B - 08 Spectrum AT www.globalspectrum.co
1C - 33 Tamás Molnár Primary Producer HU www.droglab.com
5C - 08 Tetra Extraction Technology SK www.tetraextraction.com
1C - 34 The Pure5 BG www.thepure5.com
5A - 04 Twister Trimmer CA www.twistertrimmers.com
5C - 05 VitalHemp Swiss CH www.vitalhemp.ch
5C - 25 Vucannasan CZ www.vucannasan.cz
1A - 10 Weedbrothersfarm ITA www.weebrothersfarm.com
Doplňky
2A - 22 Abscent Bags Europe NL www.abscent.eu
1A - 18 actiTube DE www.smart-smoking.de
2B - 03 Basil Bush UK www.basilbush.co.uk
1B - 19 Bitters Energy CZ www.bittersgum.com
1C - 39 Black Leaf by Near Dark DE www.neardark.de
5C - 02 buldoczek.cz CZ www.buldoczek.cz
1A - 17 Cannabis Shop CZ www.cannabisshop.cz
VH1 Cannafest Merchandising CZ www.cannafest.com
5B - 28 City Seeds Bank NL www.csbsupply.nl
5D - 32 Dalman UK www.dalman.com
1C - 27 DeepUnion Canna Vaping Solution CN www.deepunion.com
1C - 06 Duoglass CZ www.2beees.com
1A - 23 EroWood ES www.erowood.com
5C - 09 Grace Glass NL www.ggbongs.com
5C - 09 Grace Glass NL www.thenewways.com/
1A - 29 Green Stem UK www.greenstemcbd.com
1C - 05 Grinders ES  
5C - 19 GrowCity.cz CZ www.growcity.cz
5C - 21 GrowLand.cz CZ www.growland.cz
2A - 09 Growshop.cz CZ www.growshop.cz
1C - 15 HBI Europe DE www.hbieu.com
1B - 20 Herbas HR www.herbas.hr
2C - 07 a 08 Horticultura Técnica ES www.hortitec.es
5C - 12 Johnny Dabb DE www.johnnydabbcbd.de
1B - 16 Konotéka CZ www.konoteka.cz
5B - 27 Kulu Trading NL www.kulutrading.com
1B - 25 Libella CZ www.libellapapers.com
5A - 12 M Tobacco Production and Trading SRL BG www.mtobacco.bg
5B - 02 Mafia Seeds CZ www.mafiaseeds.cz
1A - 31 Mascotte DE www.mascotte.nl/en
1A - 32 Modern Stone Export IND www.chilamwala.com
5D - 01 Monkey King ES www.monkeyking-bcn.com
5C - 13 Multitrance NL www.mutritrance.com
2A - 15 Natural Technologies CZ www.naturaltechnologies.cz
1B - 21 Pura Cannabis Italiana ITA www.puracbd.it
1C - 36 R3 International IND www.r3wholesale.com
5B - 01 Rolls Smartfilters CZ www.rolls69.com
2C - 02 Simply Green NL www.simplygreentrade.com
1C - 02 Siwak CZ www.siwak.cz
1A - 12 Smoking Paper ES www.smokingpaper.com
5B - 03 Snail Custom Rolling Papers SLO www.snail.com
1A - 21 Topgreen Technology CO. CN www.topgreen-tech.com
1C - 09 Vape Engineering DE www.vapeengineering.com
2C - 03 Vision Seeds NL www.visionseeds.nl
5D - 08 Zelená země CZ www.zelenazeme.cz
Umění
1C - 07 Bracco CZ wwww.bracco.cz
1C - 03 Hulihrnky CZ www.hulihrnky.cz
5D - 31 Christiania Seed Bank DK www.caseeds.dk
Média
2D - 05 Cannabis Therapy Magazine CZ www.cannathemag.com
2D - 10 Cannafest Reading-room CZ www.cannafest.com
2D - 04 Cannapedia CZ www.cannapedia.cz
5C - 07 Harvin Cannabis Vending Machine ITA www.harvin.eu
VH I Hempedelic DE www.hempedelic.com
2D - 05 Konopí CZ www.magazin-konopi.cz
2D - 12 Konopkar SK www.konopkar.sk
2D - 07 Kvalitnízivot.com CZ www.kvalitnizivot.com
2D - 03 Magazín Legalizace CZ magazin-legalizace.cz
2D - 04 Roots CZ www.casopisroots.cz
2D - 11 The Cannavist UK www.cannavistmag.com
5A - 02 Tradelinc B.V. NL www.cannunity.com
2D - 06 Weedy Publishing RUS www.weedy.biz
Instituce
1A - 06 Česká pirátská strana CZ www.pirati.cz
1A - 07 ENCOD BE www.encod.org
2A - 16 HydroGarden | LUMii | Botanicare UK www.hydrogarden.co.uk
VH 1 Charita dětem z.s. CZ www.charitadetem.cz
1C - 22 Konopa z.s. CZ www.konopa.cz
1A - 04 Kopac CZ www.kopac.cz
2D - 02 Legalizace z.s. CZ www.legalizace.cz
1A - 05 PEST SLO www.weedfist.org
1B - 11 Sativa - Manufacture CZ www.sativa-manufacture.cz
1A - 08 Wolne Konopie PL www.wolnekonopie.org
5D - 05 AlphaCAT FR www.alpha-cat.org
5C - 24 Aqua Test CZ www.aquatest.cz
5B - 11 BitCanna Limited M www.bitcanna.io

Seznam vystavovatelů není konečný, bude průběžně rozšířen o další firmy a konečnou mapu s rozmístěním expozic.